اخبار

سرپرست فرمانداری نی ریز: دانشگاه آزاد اسلامی برای شهرستان از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

خبرگزاری آنا: مراد هدایت سرپرست فرمانداری شهرستان نی ریز در نشست هماهنگی کارگروه برگزاری کنکور سراسری که با حضور عوامل اجرایی در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، ضمن تاکید بر برگزاری مطلوب کنکور سراسری با همکاری کلیه ادارات و نهادها،جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی را در شهرستان یک جایگاه کلیدی و حساس معرفی کرد و وجود آن را برای شهرستان حائز اهمیت و قابل توجه دانست.

ادامه مطلب

ثبت نام از دانشجویان ترم آخر کاردانی

دانشجویان ترم آخر کاردانی که در تابستان فارغ التحصیل می شوند یا پس از گذراندن واحدهای درسی، فقط ۶ واحد درسی نظری برایشان باقی می ماند می توانند جهت ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته( کاردانی به کارشناسی ) به سایت azmoon.iau.ac.ir مراجعه یا با شماره ۰۹۱۷۷۳۲۸۹۷۶ جهت ثبت نام تماس بگیرند.

ادامه مطلب

رئیس واحد نی ریز خبر داد: طرح‌های مشارکتی راه‌اندازی کسب و کار ویژه جوانان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

خبرگزاری آنا: دکتر سیدمحمدرضا رئیس‌السادات، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز از در اختیار قرار دادن ساختمان‌های این واحد دانشگاهی از قبیل ساختمان فنی و مهندسی ، کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های مکانیک، برق و کامپیوتر و سالن ورزشی دانشگاه در قالب قرارداد مشارکتی به دانشجویان و جوانان جویای کار منوط به راه‌اندازی کسب و کار، خبر داد.

ادامه مطلب

رئیس واحد نی ریز: ضرورت توجه به پدیده ازدواج گریزی در جامعه

خبرگزاری آنا: دکتر سیدمحمدرضا رئیس‌السادات، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ضمن تبریک اول ذی حجه سالروز پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س)، ضرورت بررسی ارائه راهکارها جهت رفع موانع ازدواج جوانان را یک امر کلیدی دانست که باید توسط کارگروه‌های تخصصی در دانشگاه‌ها مورد ارزیابی و کنکاش قرار گیرد.

ادامه مطلب

لغو سمینار علمی - تخصصی علل، پیامدها و راهکارهای پیشگیری از خودکشی در شهرستان نی ریز

خبرگزاری آنا: در پی شیوع گسترده موج دوم ویروس کرونا در شهرستان و نظر به عدم برگزاری هر گونه تجمع، همایش و سمینار از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در شهرستان‌های با وضعیت قرمز، علیرغم این که شهرستان نی ریز هم‌اکنون در وضعیت زرد می‌باشد بنا به توصیه و مشورت با دکتر داور آل داود رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، این سمینار علمی – تخصصی که قرار بود به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شود از سوی روابط عمومی دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی لغو و برگزاری آن به زمان دیگری که شرایط مساعد باشد، موکول شد.

ادامه مطلب

انتخاب واحد ترم تابستان از ۳۰ تیرماه لغایت اول مرداد ماه

کلیه دانشجویان متقاضی اخذ واحد در ترم تابستان می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز سامانه آموزش از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۳۰ تیر ماه لغایت ساعت ۱۲ ظهر چهارشنبه اول مرداد ماه نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند.

ادامه مطلب

رئیس واحد نی ریز: ضرورت استفاده بهینه از فضای مجازی و شیوه‌های علمی در جذب دانشجو

خبرگزاری آنا: دکتر سیدمحمدرضا رئیس‌السادات، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ضمن تاکید بر رعایت پرونکل‌های بهداشتی در شرایط حساس کنونی، بر ضرورت استفاده بهینه حداکثری از فضای مجازی و بهره‌گیری از شیوه‌های نوین علمی به منظور جذب دانشجو تاکید کرد.

ادامه مطلب

رئیس واحد نی ریز خبر داد: برگزاری سمینار تخصصی علل، پیامدها و راهکارهای پیشگیری از خودکشی در شهرستان نی ریز

خبرگزاری آنا: دکتر سیدمحمدرضا رئیس‌السادات، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز از برگزاری برگزاری سمینار تخصصی علل، پیامدها و راهکارهای پیشگیری از خودکشی در شهرستان نی ریز به همت روابط عمومی، امور رسانه و فضای مجازی دفتر نماینده مردم شریف شهرستان‌های نی ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی با مشارکت فرمانداری و دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی این واحد دانشگاهی خبر داد.

ادامه مطلب

زمان جدید برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۱۶ و ۱۷ مرداد ماه، آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

خبرگزاری آنا: بر اساس ابلاغیه مورخ ۲۳ تیرماه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، زمان برگزاری آزمون دکتری نیمه متمرکز، روز پنج شنبه ۹ مرداد سال ۹۹ و آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ مردادماه ۹۹ تعیین شد.

ادامه مطلب